عاشق رپ: فقط عرفان
طرفدار خاص عرفان (رپر ایرانی)
چهارشنبه پنجم آبان ۱۳۸۹
زندگی نامه ی عرفان

عرفان در 3/آگوست/1983 در اصفهان به دنيا آمد.او از 6ماهگي يه مسافرت اجباري دور دنيا رو پذيروفت عرفان در شهر‌ها و كشور‌هاي مختلفي زنگي كرده خانواده عرفان ديگر تصميم گرفته بودند كه در يك مكان يا به عبارت ديگر در يك كشور ساكن شوند و اين كشور جايي نبود به جزء آمریکا.

اين مسافرت‌ها و جابه‌جايي‌ها تاثيرات زيادي بر روي فرهنگ،زبان،ارزش‌ها و...عرفان گذاشته بود اما عرفان شروع به كامل كردن زبان خودكرد و در اين راه تلاش فراواني کرد.

همانطوري كه در بالا گفتم عرفان تلاش بسياري كرد و اين دلبستگي او به ادبيات فارسي از او يك فرد شاعر،فيلسوف(فرهنگي و تربيتي)وسياسي و مذهبي ساخت.ورزيدگي عرفان با آلبوم اول او به چشم مي‌خورد كه يك شك بزرگ براي آمريكايي‌ها بودچون عرفان خلاقيت خود را در كشمك كردن و نقل‌وانتقال دادن مسايل در موزيك خود و كليپ خود هنرمندانه نشان داد.

با وجود اين كه عرفان در دنياي غرب بزرگ‌شده است هرگز فرهنگ ايرانيان و ايراني بودن خود را فراموش نکرده بود.

عرفان از 14 سالگي به دنبال نوشتن و خواندن ادبيات ايراني بود او با اين پشتكار توانست اشعاروموزيك خود را به صورت مخلوطي از غربي و شرقي به بيرون عرضه کند.

به علت اين كه عرفان هميشه درسفر بود و هميشه در جابه‌جايي بود توانسته بود از اين كشمكش ها تجربه‌هاي بسياري كسب‌ كندو اين موضوع را به راحتي مي‌توان در اشعار و موزيك او ديد و شنید و او امروزه تلاش مي‌كند كه هيپ‌هاپ ايرانيان را به گوش جهانيان برساند و خود را در جدول موزيك جهان بالا بکشد.


فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز+ 21:53 |C| رپ خون